Nogometno svetovno prvenstvo.

click fraud protection

Vsake 4 leta nogometni navijači zbrali na televizij navijanja za svojo ekipo na svetovnem prvenstvu.Turnir je bil ustanovljen pred več kot 80 leti in od takrat se ni spremenilo svoje tradicije.Vsakdo, ki jim je uspelo priti na ta nogometni dogodek, se ga spominjali celo življenje.Milijoni ljudi prihaja v državo, ki sprejme prvenstvo, naj podprejo njihovo reprezentanco in videli, kako se bo izvajal zoper favoritov turnirja.

izvor besedo "svetovno prvenstvo»

kratkim, se stavek "World Cup" so vse bolj nadomesti z besedo "svetovno prvenstvo".Kaj je to in ko je prvi uporabil ta koncept?Leta 1982 je svetovna nogometna turnirja je Španija.Da je bila rojstna hiša besede.Dejstvo, da je "svetovno prvenstvo" v španščini pomeni "svet", in da se glasi besedo kot "svetovno prvenstvo".Zanimivo je, da je uradni naziv svetovnega nogometnega turnirja ne vsebuje besede "svetovno prvenstvo".Mednarodna nogometna zveza je dala ime turnirja Copa del Mundo de Futbol - Espana 82. To so bili gledalci in komentatorji so tisti, ki so prispevali k rojstvu novega naslova tega turnirja.V tem letu se je turnir privabil več kot dva milijona ljudi, ki so podprli 24 nogometnih pooblastil.

Fans sestavljajo različne spevi in ​​pesmi, in televizijski komentatorji so jih podprli in začel svoje oddajanje pozdrave z besedo "svetovno prvenstvo".Kaj je to za sebe, kajti prvič doživela španske igralce, saj so bili zaupali veliko odgovornost.Na turnirju, je španska ekipa še ni imela, da moč in veličino, za razliko od današnje španski reprezentanci, ki je veliko trofej v evropskem in svetovnem merilu.Leta 1982 je "Red Fury" prišel tik pred drugo fazo, ki je osvojil tretje mesto v skupini "B" in poletel na prvenstvu.Španščina mundiale sijalo druge ekipe.

Arc italijanščina ekipa

nogometni svetovni prvaki postali Italijani, ki so prizadele njegovo žaljivo in obrambni liniji.To je italijanski napadalec Paolo Rossi je bil naveden glavni strelec, ko se je končalo svetovno prvenstvo.

Kaj je to - da je glavni strelec reprezentance in postal idol za milijone Italijanov - se je počutil prvič.V tem letu je bil Rossi imenovan najboljši igralec v Evropi in svetu.Na zaključni turnir so Italijani uspeli premagati nemško reprezentanco z rezultatom 3: 1, nato pa Rossi dosegel svojo šesto in končnega cilja, in da je bila zanj odločilna.V finalu so bili Nemci uspešni zahvaljujoč kazen shootout, ki je osvojil zmago nad Francozi.

brazilski Mundial

Kot smo že omenili, "svetovno prvenstvo" pomeni "svet", da je ime, od leta 1982 se uporablja samo v naslovu svetovnega prvenstva.Kot je znano, je poleg svetovnega pokala, ki poteka vsaka štiri leta, da je evropsko prvenstvo, ki opredeljuje tudi zmagovalec vsake 4 leta.Vendar pa je Evropski turnir za ekipe ni prejela takšno popularnost, tako poseben, da nima imena.Kaj pomeni beseda "svetovno prvenstvo", lahko razumemo, in ko gledate najnovejšo svetovno nogometno turnir, ki je potekal v Braziliji.

Ljubitelji vseh držav v tribun skandirali slogane, namenjenih svojih idolov.Večina pregledi neformalnega imena nogometnega turnirja je že bila uporabljena stalno, ker se bralci ne vedo, izvor besede, s prvim stavkom razumeti, kaj se bo razpravljalo.

Rusija - lastnik World Cup 2018

moral omeniti tudi dejstvo, da bo v Rusiji leta 2018 gostila naslednje nogometno svetovno prvenstvo.Kaj je to, končno na sebi čutijo vsi Rusi.11 mesti Rusije bo na njihovem nogometu arene 32 ekip, ki se bodo potegovali za njihova država prejela naziv najboljših nogometnih pristojnosti v naslednjih štirih letih.Kdo ve, morda je kapetan ruske reprezentanci bo dvignil pokal svetovnega pokala čez glavo ...