Hockey reegleid.

click fraud protection

Igaüks, kes mängib jäähoki, reeglid on hästi teada.Kuid vähesed teavad, et esimene jäähoki professionaalne meeskond moodustati tuhat 904. aastal.See oli Kanada meeskond, nii sünnikodu sport on aktsepteeritud, muidugi, peetakse Kanadas.Hockey, kelle reeglid olid kohe loonud väga kiiresti väga populaarseks muutunud.Juba üheksasaja kahekümnendal aastal, ta oli kantud olümpiamänge.Asutatud reeglite jäähoki kasutatakse endiselt üle maailma.Muidugi, aeg-ajalt mõned muudatused, kuid nad andsid mängu veelgi agility, teravus ja meelelahutus.

Nagu varemgi, mäng koosneb kolme perioodi.Pure aega igaüks neist määrab kakskümmend minutit.Break perioodide vahel viisteist minutit.Iga perioodi kaasnevad muutused eesmärgi iga meeskond.Pärast näo-off Ratas hakkab taimeri mängu, ja kohtuniku vile lõpetada seda, need on mängureeglid jäähoki.Kohtunik teeb visata Ratas vahel pulgad mõlemad mängijad seista vastamisi.

Iga meeskond mängijad ulatudes 20-25 inimest.Samal ajal jääl peaks olema kuus mängijat,: väravavaht ja viie valdkonnas.Kuid kavandatud lisaaega valdkonnas on neli mängijat viie asemel.Ajal jäähoki mäng eeskirjad lubavad mängija asendada mitte ainult pausid, vaid ka otseselt protsessi.

Selles sport ja lubatud võimuvõitlus.Kuid on teatud reeglid, mis kahjuks ei ole alati kinni.Keelatud on aeglustada vastase käe või kepiga, küünarnuki ja rünnata mängija, kes ei valda Ratas.See on rangelt keelatud samme.Mõned mängijad on tahtlikult rikub eeskirju provotseerida reaktsiooni vastane.Teised tuginevad asjaolule, et nende rikkumine jääb avastamata kohtunik.

Nagu võimuvõitlus, seda kiiremini see on lubatud vaid riigikaitse valdkonnas, ja kuna 1970, võimsus liigub on lahendatud hoida.

viis, ja Ratas toodi mängu teistmoodi.Kohtunik lihtsalt panna see jääväli, ja sel viisil levinud käed kinni rivaalid.Siis ta kiiresti taastus pärast vilet kõrvale.Ja ainult mõne aja pärast hakkas visata Ratas.

Hockey, kelle eeskirju tuleb järgida, on karistuste süsteemi.Rikkuva mängija tavaliselt karistatakse kahe minuti penalti.Juhul kahju vastane seekord on kasvanud kuni viis minutit.Karistus mängija teenindavad karistusala joonelt.Hetkel niinimetatud distsiplinaarmenetluse eemaldamine, kus mängija saadetakse välja kümme minutit või kuni mängu lõpuni.Kaugjuhtimisega mängija asendatakse sel juhul on erinevad.Ka karistuse võib järgneda kogu meeskond, näiteks rikkumise eest tugevus.Sel juhul karistust ei saa mingit mängija meeskonnast.

Kui mängija kaasas väravavaht üks ühele tema vastu sooritas vea, kui kohtunik on täielik õigus määrata free-kick, nimetatakse shootout.

See võib olla olukord, kus mängija tuli tühja net üks ühele tema vastu rikkusid eeskirju.Sellisel juhul kohtuniku lisatud väravaga isegi kui Ratas ja läks värava.Main

mäng võib lõppeda viigiga.Siis võib olla rohkem aega.Kui tulemus on jälle lips, tulemus võitlus on lahendatud shootout - vabaviset.Võitnud võistkond on parem kui vastane väravate arv.

aktiivne arendamine omandatud ja naiste jäähoki, eeskirju, mis ei erine meeste ja meelelahutuse ta ei möönma.Naine jäähoki kuulub ka olümpiamänge.