Jégkorong szabályokat.

click fraud protection

Aki játszik jégkorong, a szabályok jól ismertek.Azonban kevesen tudják, hogy az első jégkorong profi csapat alakult ezer 904. évben.Ez volt a kanadai csapat, így született a sport elfogadott, persze, úgy Kanadában.Jégkorong, amelynek szabályai azonnal létre nagyon hamar nagyon népszerű.Már a ezerkilencszázötven huszadik évben, ő szerepel az olimpiai játékok.Lefektetett szabályok hoki még ma is használják a világ minden tájáról.Persze, időnként némi változás, de adtak a játék még nagyobb agilitás, képességeket és a szórakozás.

Mint korábban, a játék három időszakokban.Tiszta időben mindegyik határozza húsz percig.A szünet közötti időszakra a tizenöt perc.Minden időszakban kíséri változás cél minden csapatnak.Miután a bedobás a korongot elindul a visszaszámlálás a játék, és a játékvezetői síp megállítani, ezek a szabályok a játék a jégkorong.A bíró teszi a dobást a korong közötti botok mindkét játékos áll egymással szemben.

Minden csapat a játékosok kezdve 20-25 fő.Ugyanakkor a jégen kell hat fős csapat: kapus öt területen.Ugyanakkor a tervezett extra időt a pályán, a négy játékos öt helyett.Közben jégkorong játék szabályai lehetővé teszik a játékosnak, hogy cserélje ki nem csak a szünetek, hanem közvetlenül a folyamatba.

Ebben a sportban, és lehetővé tette a hatalmi harc.De vannak bizonyos szabályok, amelyek, sajnos, nem mindig tartják tiszteletben.Tilos késleltetni az ellenfél kezét, vagy egy bottal, könyök, és megtámadják a játékos, aki nem rendelkezik a korongot.Szigorúan tilos lépéseket.Néhány játékos szándékosan megszegi a szabályokat, provokáló reakció az ellenfél.Mások azon a tényen alapulnak, hogy sérti az észrevétlen marad a bíró.

Ami a hatalmi harc, annál hamarabb csak akkor engedélyezett, a védelem területén, és mivel 1970, hatalom mozog már megoldódott a mező fölé.

módon, és a korong vezették be, hogy a játék más-más módon.A bíró csak tedd a jégmező, és így széttárta a karját kibír riválisok.Aztán gyorsan visszaállt a sípszó után félre.És csak egy idő után kezdték dobálni a korongot.

Hockey, akinek szabályokat kell betartani, van egy szankcionálási rendszer.A vétkes játékos általában büntetendő két perces büntetést.Abban az esetben, kárt az ellenfél ezúttal növeljük öt percig.A büntetést a töltő játékos a tizenhatos.Van egy úgynevezett fegyelmi eltávolítása, amelyben a játékos küldött ki tíz percig, vagy addig, amíg a végén a játék.Távoli játékos helyébe ebben az esetben eltérő.Továbbá, a büntetés lehet majd az egész csapat, például a megsértése erejét.Ebben az esetben a büntetés szolgálhat bármely játékosa a csapatnak.

Ha egy játékos érkezett a kapus egy az egy ellene elkövetett szabálytalanság, a játékvezető a teljes jogosult kinevezni egy szabadrúgás, az úgynevezett lő.

Lehet olyan helyzet, amikor egy játékos kijött egy üres kapuba egy egy ellene megsértették a szabályokat.Ebben az esetben, a bíró is egy gólt akkor is, ha a korongot, és bement a kapun.Fő

a játék döntetlennel zárul.Aztán lehet, hogy a hosszabbítás.Ha az eredmény ismét döntetlen, a harc kimenetele van megoldva egy lövöldözésben - szabad dob.A győztes csapat jobb, mint az ellenfél a gólok száma.

Jelenleg aktív fejlesztése megszerzett és a női jégkorong, a szabályok, amelyek nem különböznek a férfiakétól, és a szórakozás nem fog beleegyezni.Nő jégkorong is szerepel az olimpiai játékok.