Hogy van a verseny "A legerősebb ember a világon"?

click fraud protection

a legerősebb ember dönt, hogy nem is olyan egyszerű.Minden pályázó köteles átadni a különböző feladatokat azonos feltételek mellett.Csak ebben az esetben lehet hasonlítani egymással harcos.Minden évben, valamikor december végén vagy január elején a nemzetközi versenyeken, amelyek úgynevezett - "A legerősebb ember a világon."A verseny részt 30 a legerősebb ember a világon a különböző országokban.

Hogy ezek az események?

A legerősebb ember a világon nem adja át egy vizsgálat.A három tucat sportoló a döntőben lesz csak tíz férfit.Ők választják ki a következő módon: költeni öt szakaszból áll, amelyek mindegyike határozza meg a két nyertes, aki automatikusan bejutni a döntőbe.Korábban ezek az események voltak érdektelen és durva.Napjainkban, éppen ellenkezőleg, a verseny nagyon népszerű.A szervezők a verseny vált egy érdekes és izgalmas show.Minden sportoló köteles átadni különböző versenyeken.A cikk leírja, néhány ezek közül.

1. link járművek.Minden résztvevőnek meg kell nyomni valamilyen formában a közlekedési és 30 méter.Ki fogja végezni ezt a feladatot, az nyer.Jellemzően húzza teherautók, repülőgépek, buszok, és még a vonat autókat.
  2. guggolás nagy terhelést jelent a vállát.Georgia lehet egy autó, tégla, vagy akár egy embercsoport a peronon.Súly általában nagyobb, mint 400 kg.
  3. érdekes név, a következő verseny - "átvitele és a rajz."A résztvevőknek meg kell mozgatni egy bizonyos távolság a horgony lánc, akkor ezek ugyanazokat a dolgokat újra.Ahogy helyesen rámutatott a szervezők a verseny, a résztvevők egy egyirányú szállított rakomány és húzta be a másik.Ezek a versenyt!

Érdekességek

versenyt "a legerősebb ember a világon" tartott 1977 óta, úgy született az Egyesült Államokban.A legtöbb érmet, mégpedig 21 (ebből 8 arany) Amerikában, követi Izland, majd Lengyelországban.2008-ban, a Hall of Fame-ben avatták fel, dedikált többszörös győztesek ezeket a játékokat, a hely a becsület, természetesen fordított Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski - egy igazi hős

Ez az ember helyesen méltó a cím - "A legerősebb ember a világon."Pole Mariusz Pudzianowski eredetű a leghíresebb verseny győztese.Ő illetik meg a kupát ötször, kétszer ő tartotta a második helyet, és egyszer harmadik.Mariusz Pudzianowski kétségtelenül a legerősebb ember a világon.Fotó mutatja a lengyel sportoló a verseny előtt "kacsa séta".

Zhudrunas Savickas - világcsúcstartó

Zhudrunas Savickas született Litvániában.Ő egy háromszoros győztes a verseny "A legerősebb ember a világon", és a második helyen, ő is szolgált háromszor ilyen játék.Zhudrunas nyolcszor vett részt a versenyen "Arnold Strongman Classic," s szervezett Schwarzenegger.Ő még soha nem veszített ezen a versenyen.Minden munkásságáról, belépett a Guinness Rekordok Könyvébe.

Következtetés

Így a legerősebb ember a világon évente állapítja meg a nemzetközi versenyeken.Például, a regnáló világbajnok már két győztes - az amerikai Brian Shaw.