Labdarúgó Világbajnokság.

click fraud protection

4 évente szurkolók gyülekeznek a televíziók szurkolni a csapatnak a világbajnokságon.A torna-ben alakult több mint 80 évvel ezelőtt, és azóta nem változott a hagyományokat.Aki sikerült ezen a labdarúgó esemény, emlékezett egy életre.Emberek milliói jönnek az országba, akik a bajnokságot, hogy támogassa a nemzeti csapat, és hogyan fog teljesíteni ellen kedvencek a versenyen.

szó eredete "világbajnoki»

Nemrégiben az "World Cup" egyre helyébe a "világbajnoki".Mi ez és mikor volt az első, hogy ez a fogalom?1982-ben, a globális labdarúgó bajnokság tartott Spanyolországban.Hogy ő volt a bölcsője a szó.Az a tény, hogy a "világbajnoki" spanyolul azt jelenti: "világot", és elolvasni a szót, mint "világbajnoki".Érdekes, hogy a hivatalos címet a világ labdarúgó torna nem tartalmazza a "világbajnoki".Nemzetközi Labdarúgó Szövetség adta a nevét a verseny Copa del Mundo de Futbol - Espana 82. Ez rajongók és kommentátorok voltak azok, akik hozzájárultak a születés egy új címet ezen a versenyen.Ebben az évben, a verseny vonzott több mint két millió ember, akik támogatták 24 labdarúgó hatásköröket.

Rajongók álló különféle énekek és dalok, és a televíziós kommentátorok támogatták azt, és megkezdték a sugárzott üdvözletet a szó "világbajnoki".Mi meg magad az első alkalommal tapasztalt spanyol játékosok, mert bízták nagy felelősség.A verseny, a spanyol csapat még nem volt, hogy hatalmát és nagyságát, ellentétben a mai spanyol nemzeti csapat, hogy vett egy csomó trófeát az európai és a világ színpadán.1982-ben, a "Vörös Fury" jött csak, mielőtt a második szakaszban, amely átvette a harmadik helyet "B" csoportban, és repült a bajnokságot.Spanyol mundiale ragyogott a többi csapat.

Arc olasz csapat

labdarúgó világbajnok lett az olaszok, akik a hit a támadó és védekező.Ez az olasz csatár Paolo Rossi szerepel fő góllövő, amikor véget ért a világbajnokság.

mi ez -, hogy a fő gólszerző a nemzeti csapat, és lesz egy bálvány milliói olaszok - úgy érezte, az első alkalommal.Ebben az évben, Rossi lett a legjobb játékos Európában és a világban.Az utolsó versenyen az olaszok sikerült megverni a német válogatott a pontszám 3: 1, majd Rossi szerezte a hatodik és egyben utolsó gólt, és ez volt neki a döntő.A döntőben a németek sikeres köszönhetően a Penalty, melynek győztese győzelem a franciák.

brazil Mundial

Mint már említettük, "világbajnoki": a "világ", amely a nevét 1982 óta csak a címben használt a világbajnokságot.Mint ismeretes, amellett, hogy a világbajnokság, négyévente kerül sor, akkor az Európa-bajnokság, amely ugyancsak meghatározza a győztes minden 4 évben.Azonban az Európai tornán a csapatok nem kaptak ilyen népszerűsége, így külön nincs neve.Mit jelent ez a szó "világbajnoki", lehet érteni, és ha megtekinti a legújabb világ futball-bajnokság, amelyet Brazíliában tartják.

rajongók minden országban a lelátókon kántálta szlogenek fordítani az bálványok.A legtöbb vélemény informális neve a labdarúgó torna már használták folyamatosan, mert az olvasók nem is tudom, a szó eredete, az első mondata megérteni, mi lesz szó.

Oroszország - a tulajdonos a világbajnokság 2018

is meg kell említenem azt a tényt, hogy Oroszországban 2018-ban lesz a házigazdája a következő futball-világbajnokságot.Mi az, végre magukon úgy érzi, minden oroszok.11 városban Oroszország lesz a saját futball arénák 32 csapat, hogy versenyezni fog a hazájukért megkapta a címet a legjobb futball hatásköre a következő négy évben.Ki tudja, talán ez a kapitány az orosz nemzeti csapat emelje a trófeát világbajnokság feje fölött ...