Kas ir volejbols?

click fraud protection

Kas ir volejbols?Definīcija no tā ir ļoti vienkārša.Dokumentā tiks apspriests par šo brīnišķīgo spēli.

mūsdienu sportā ir daudz dažādu spēļu veidiem.Tomēr dažas no tām ir ļoti populārs, piemēram, futbolu vai basketbolu, un daži ir zināms tikai šauram fanu.

Šajā gadījumā, volejbols ir sporta spēle, kas pieder pie pirmās kategorijas.Fakts ir tas, ka šī spēle ir populāra visā pasaulē, tas ir zināms, visos kontinentos.Tas ir saistīts ar vairākiem faktoriem.Pirmais ir vienkāršība noteikumiem, turklāt, volejbola spēlētājiem nav nepieciešams ieguldīt lielus.Vēl viens pozitīvs faktors ir samazināts risks traumas, salīdzinot ar to pašu futbolu vai hokeju.Kas ir volejbols?Kādi ir noteikumi šo spēli?Atbildes uz šiem jautājumiem var atrast šajā rakstā.

mazliet vēstures volejbolā

Kas ir volejbols?Šī spēle ir zināms jau ļoti ilgu laiku.Tiek uzskatīts, ka volejbols ir dzimis ASV pie beigām deviņpadsmitajā gadsimtā, tas bija 1895. gadā tas ir gads izskatu spēli.Saskaņā ar oficiālo versiju, volejbola nāca klajā ar skolotāju Fiziskās audzināšanas amerikāņu koledžā.Viņš vienkārši hung up režģi tenisam starp diviem kokiem un sāka ar studentiem mest bumbu caur to.Un tikai sešus mēnešus vēlāk mēs jau formulēti pirmos spēles noteikumus, kas, protams, atšķiras no šodienas.

Saskaņā ar leģendu, spēle nāca klajā ar skolotāju pusmūža vīriešiem, kas dažādu iemeslu dēļ nevarēja tikt galā ar ļoti populāro tad basketbolu.Saskaņā ar citu versiju, viņš nāca klajā ar amerikāņu ugunsdzēsējiem, kuri tādējādi pavadīja laiku gaida zvanu.

Caur starptautiskā kristiešu jauniešu organizācijas volejbolā pamazām sāka savu ceļu uz Dienvidameriku un Āziju.Kas ir volejbola Eiropā ir iemācījušies pēc US Navy pirmo reizi parādīja spēli angļu ostā.No šī brīža volejbolā sāk arvien vairāk un vairāk popularitāti pasaulē.

Kas ir volejbola spēle, beidzot kļuva zināms un sievietes.Piemēram, divdesmit otrā gada divdesmitajā gadsimtā, ierosināja iekļaut volejbolu Olimpiskajās spēlēs, un trīsdesmit otrajā gadā gadsimta programmā pieņēmusi un sieviešu volejbola.No šī brīža spēli un iekarot pasauli.

Kas ir volejbols?Kādi ir noteikumi šo spēli?Apskatīsim šiem jautājumiem.

platforma, acu un citi atribūti

spēles volejbols ir taisnstūra forma, izmērs savu standarta - deviņus metrus par astoņpadsmit gadiem.Kad spēle sākas, lai brīvajā zonā, tā izmēri ir šādi: divas puses attālums ir ne vairāk kā pieci metri, un uz sejas - maksimāli astoņi.No laukuma augstumam jābūt vismaz divpadsmit ar pusi metriem.Brīvā zona ir vieta rezerves soliņa spēlētājiem, kuri pensionējās un atvēlētā vieta valdīšanas laiks.Visa teritorija ir sadalīta pa līnijām.Tas ir sadalīts uz pusēm: katra komanda ir sava daļa.Piešķirti platība uzbrukums.

Stiprinājuma režģis arī ir savas nianses.Pirmkārt, tas ir karājās vidējā zonā, tikai uz sadalošās līnijas.Augšējā mala tā būtu augstumā 2 m 43 centimetrus vīriešu konkurencē 2 metrus 24 centimetrus sievietēm, un augstums tīklam jaunekļiem un bērniem mainās atkarībā no vecuma.Platums režģa - viens metrs garums - deviņi un pusi.Uzstādīts uz statnes, kuras atrodas tādā attālumā no metra no spēles laukumu.Spēlēts volejbola bumba maksimālais apkārtmērs 60 cm un sver mazāk nekā 2,8 kilogramus.

Team

Kā daļu no volejbola komandas var būt divpadsmit, bet piedaloties spēlē vienlaicīgi var apstrādāt seši cilvēki.Pārējais būtu uz soliņa.Katram spēlētājam ir sava loma komandā.Kāda ir nozīme volejbolā?Tas ir uzdevums spēlētāja, viņa stāvoklis uz tiesu.

vadīja komandu var divi cilvēki - treneris un kapteinis.Treneris vada komandu globālā ziņā, bet kapteinis var pārbaudīt spriedzes režģi un dislokāciju spēles dalībniekiem izvietot spēlētājiem paredzētās vietās.Bez tam, pastāv trenera palīgs, kas tomēr nav tiesību iejaukties spēle.

Attiecībā uz veidā, jebkura no komandām, tas ir visi dalībnieki ir jābūt vienādam, izņemot LIBERO.Kas ir libero volejbolā?Atzīsim.

nostāja - libero

No divpadsmit spēlētājiem komandā izvēlējās vienu, kas kalpo kā LIBERO.Šajā spēlē, viņš ir valkāt uniformu, kas būtiski atšķiras no krāsas veidā citiem spēlētājiem.Visas tās funkcijas ir vienīgā aizsardzība.Tas ir, libero var pieņemt tikai iesniegumu un nošāva pretējās komandas.Piedalīties jebkuru uzbrukumu savas komandas spēlētājs vienkārši nav tiesību.Šo Libero var aizstāt, bet rezerves ir iznācis tikai spēlētājs, kurš libero un mainīts.

Kas libero volejbolā, mēs terper zināms.Iet uz priekšu.

uzvarētājs volejbolā

Katra komanda mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk punktus.Tās tiek piešķirtas, lai hitting bumbiņu pretinieka tiesā vai kļūdu izdarījis par pretinieku.Pēdējais ir šādi: out - kad bumba trāpa brīvās zonas laukumu pretinieks, kad bumba trāpa neto krūti vai insultu.

Kas ir noteikts volejbolā?Šoreiz spēle gabalus, kas veido spēli.Lai uzvarētu kopu, jums ir nepieciešams, lai izsauktu divdesmit piecus punktus, kamēr atšķirība starp tiem ir divi punkti.Tas ir, ja konts ir komplektā 25-23, pirmā komanda uzvar.Ja kopums beidzas ar vienādiem rādītājiem, par 24-24 Piemēram, tā sākas tā sauktais komplekts punkts, tas ir, spēle turpinās, līdz viens no komandām nenāk nost par diviem punktiem.Uzvarētājs ir komanda, kas ir trīs komplekti.

Droši vien visi ir dzirdējuši terminu "noteikto punkts"?Kas ir noteikts punkts volejbolā?Ja rezultāts komplektos ir vienāds, tad ir pienācis laiks, lai noteiktu punktu, kas ir pēdējie uzvarot punkti.

spēle rīcība

Kad spēlētājs ir iesniedzis bumbu no brīvās zonas, tiek uzskatīts, ka bumba ir spēlē.Ja tiesnesis pamanīja kļūdu un deva svilpe, bumba ir ārpus spēles.Ja bumba pieskaras spēles parkets, to sauc - bumba tiesā.Bumba ir ārpus - kad viņš vai barības uzbrukumu, nepieskaroties konkurences apstākļus, saņem brīvajā zonā.Kad uzbrūk spēlētāji kāda komanda var veikt trīs hits, bet trešais ir trieciens touch.Tajā pašā laikā jūs varat pārspēt bumbu ar jebkuru ķermeņa daļu nav izmantojot palīdzību partneri.Ja bumba pieskārās divi spēlētāji no vienas komandas, tajā pašā laikā, tā tiek skaitīta kā divas pieskārienu.Ja bumba iesniedzot vai uzbrukums sasniegtu neto, tas var hit blakus, ja viņš nepieskārās laukumam, un, ja tas neskar ceturtais.

Kāda ir jauda volejbolā?Kas ir uzbrukums, ka vienība?Iesniegšanas - kick spēlētājs no barošanas zonā nolūkā iesniegšanas mest bumbu pie pretinieka.Uzbrukums - jebkurš uzbrukums rotaļu pretinieku ar jebkuru ķermeņa daļu.Piegādes un vienība neattiecas uz uzbrukumu.Block - rīcība spēlētāju atvairīt pretinieka uzbrukumiem.Tas tiek darīts ar jebkuru ķermeņa daļu, parasti virs režģa jebkurā gadījumā lēcienu.Ierīci var ievietot tikai trīs spēlētājus priekšējā rindā komandas.

Breaks volejbola

Spēles laikā, treneris vai kapteinis var veikt dažas pārtraukumiem.Pirmais ir pauze, kas saistītas ar rezerves spēlētājiem.Tikai sešās var aizstāt.Bez tam, pastāv taimautus.Šī īpašā pārtraukumiem spēlē, kas ilgst trīsdesmit sekundes, un ir paredzēti ne tikai atpūtai, bet arī, lai apspriestu taktiku un spēle ietvaros vienību.Izvirzīti divi šāda pārtraukuma komplektu.Bez tam, pastāv tehniskie pārtraukumi.Viņi sāk, kad viena komanda sasniedz noteiktu punktu skaitu.Piektajā kopumu šādos pārtraukumos nav notikt.Pārtraukums starp setiem ir paredzēts, lai mainītu platformas, un tas ilgst trīs minūtes.Šis treneris var lūgt, un desmit minūšu pārtraukumu, bet tikai starp otro un trešo televizoru.

Volejbols

Kas ir pludmales volejbols?Tas ir viens no populārākajiem sporta, kas tiek spēlēta ne tikai vasarā, bet ziemā telpās.Noteikumi gandrīz identiski normāls volejbols, bet spēlēja ar divu cilvēku komandu.Šī spēle ir spēlēta uz tiesu dotted ar smiltīm.Vatelīns izgatavots no stūra rotaļu laukums, kas ilgst līdz 21 punktiem, un augstums tīklā ir mazāks nekā divi metri divdesmit četrus centimetrus.Vietnē ir izmērs ir mazāks - no sešiem līdz divpadsmit metrus.

Kas ir volejbols?Definīcija no tā ir ļoti vienkārša, un noteikumi too!Spēlē ar prieku!