Futbalové majstrovstvá sveta.

click fraud protection

Každé 4 roky futbaloví fanúšikovia sa zhromaždia u televízorov fandiť pre ich tím na Svetovom pohári.Turnaj bol založený pred viac ako 80 rokmi a od tej doby nezmenil svoje tradície.Každý, kto sa podarilo dostať sa na tomto futbalovom udalosť, si pamätal ho na celý život.Milióny ľudí prichádzajú do krajiny, ktorí sa šampionát, na podporu ich národný tím, a uvidíte, ako to bude fungovať proti favoritom turnaja.

Pôvod slova "majstrovstvá sveta»

poslednej dobe, frázy "World Cup" sú stále viac nahrádzajú slovom "majstrovstvá sveta".Čo to je a kedy bola prvá používať tento koncept?V roku 1982, globálne futbalový turnaj vzal Španielsko.To, že bolo miesto narodenia slova.Skutočnosť, že "majstrovstvá sveta" v španielčine znamená "svet", a čítať slová ako "majstrovstvá sveta".Zaujímavé je, že oficiálny titul svetového futbalového turnaja neobsahuje slová "majstrovstvá sveta".Medzinárodná futbalová federácia dal jeho meno do turnaja Copa del Mundo de Futbol - Espana 82. že fanúšikovia a komentátori boli tí, ktorí prispeli k zrodu nového názvu tohto turnaja.V tomto roku sa turnaj prilákal viac ako dva milióny ľudí, ktorí podporili 24 futbalové schopnosti.

Fanúšikovia zložil rad piesní a spevov, a televízne komentátori podporoval ich a začal svoje vysielanie pozdravy so slovom "majstrovstvá sveta".Čo je to pre seba, aby po prvý raz zažili španielskych hráčov, pretože boli zverené s veľkou zodpovednosťou.Na turnaji, španielsky tím nemal doteraz tú silu a veľkosť, na rozdiel od dnešného španielskeho národného tímu, ktorá sa veľa trofejí v európskej a svetovej scéne.V roku 1982, "Red Fury" prišiel tesne pred druhú fázu, ktorá sa konala v skupine tretej "B" a letela na šampionáte.Španielska Mundial žiaril ostatné tímy.

Arc taliansky tím

futbal majstri sveta sa stali Taliani, ktorí udrel útočnú a obrannú líniu.To je taliansky útočník Paolo Rossi bol uvedený hlavný strelec, keď skončilo majstrovstvá sveta.

Čo to je - byť hlavným strelcom národného tímu a stať sa idolom pre milióny Talianov - cítil prvýkrát.V tomto roku, Rossi bol menovaný najlepším hráčom v Európe a vo svete.V záverečnom turnaji Taliani dokázali poraziť nemecký národný tím s výsledkom 3: 1, a potom Rossi strelil svoj šiesty a konečného cieľa, a to bolo pre neho rozhodujúce.Vo finále Nemci boli úspešní vďaka penaltovom rozstrele, ktorý bol vyhral víťazstvo nad Francúzmi.

Brazílsky Mundial

Ako už bolo povedané, "majstrovstvá sveta" znamená "svet", to je názov od roku 1982 sa používa iba v názve svetového šampionátu.Ako je známe, okrem majstrovstvá sveta, ktoré sa konalo každé štyri roky, je majstrovstvá Európy, ktorý tiež definuje víťaz každé 4 roky.Avšak Európska turnaj pre tímy nedostali takú obľubu, tak zvláštne, že nemá žiadny názov.Čo znamená slovo "majstrovstvá sveta", môžu byť chápané, a pri pohľade na najnovšie svetový futbalový turnaj, ktorý sa konal v Brazílii.

Fanúšikovia zo všetkých krajín v hľadisku skandovali heslá oddanej svoje idoly.Väčšina recenzie z neformálneho názvu futbalového turnaja už bol použitý neustále, pretože čitatelia ani neviem, pôvod slova, s prvou vetou pochopiť, čo sa bude diskutovať.

Rusko - majiteľ World Cup 2018

by sme tiež spomenúť skutočnosť, že v Rusku v roku 2018 bude hostiť budúci futbalový svetový šampionát.Čo sa deje, nakoniec na seba cítiť všetci Rusi.11 miest v Rusku bude trvať na svojej futbalovej arény 32 tímy, ktoré budú súťažiť o ich krajina získala titul najlepších futbalových právomocí v nasledujúcich štyroch rokoch.Kto vie, možno je to kapitán ruského národného tímu bude dvíhať trofej Svetový pohár nad hlavu ...