Kāda veida smaganu slimības ir visbīstamākie un

click fraud protection

neiespējami, lai saglabātu veselību zobiem, ja persona ir smaganu slimības.Gļotādas smaganu ir aizsardzības funkcijas un aizsargā zobus no sekām, slimību izraisošās mikrobiem.Smaganu slimības, kas ilgst ilgu laiku, ne tikai rada sāpes un slikta elpa, taču tas ir pilns ar zobu izkrišanas.Pēc 33-35 gadiem, aptuveni viena trešdaļa iedzīvotāju cieš no periodonta slimību, dažādas pakāpes smaguma.

Kā likums, galvenais iemesls šādu patoloģiju ir plāksne.Tā satur daudz kaitīgu baktēriju.Viņi pastāvīgi veidojas uz zobiem, un sliktas kvalitātes mutes veselības iedziļināties zobakmens.

Starp faktoriem, kas izraisa smaganu slimības, zobārsti sauc:

1. neatbilstošas ​​mutes higiēna.
  2. Smēķēšana.
  3. Daži pārtikas produkti, kas izraisa aktīvu plāksne.
  4. trūkst vitamīnu.
  5. Hroniska intoksikācija.

Raksturīgi, smaganu slimības ir raksturīgas pazīmes, kuru klātbūtni ir nepieciešama, lai sazināties ar savu zobārstu vai periodontist:

1. tīrot zobus smaganas asiņo.
  2. Tie ir sarkanas, pietūkušas un atlīmēties.
  3. Desna atdalīta no zoba der cieši.
  4. regulāra klātbūtne smaku no mutes.
  5. starp zobiem un smaganām strutas.
  6. zobi regulēt.

Lai uzzinātu, kā to ārstēt smaganu slimības, jums ir pareizi noteikt diagnozi.Visbiežāk ir trīs veidu slimības: gingivīts, periodontīts, un periodonta slimību.Viņiem ir savas īpatnības.Tādējādi, gingivīts - virspusējs iekaisums, kas attīstās saskaņā ar nelabvēlīgiem apstākļiem vietējo un vispārējo vērtību.Kad slimība nav pārkāpis integritāti saikni starp smaganām un zobu.

Periodontīts - iekaisums smaganu audiem, kas iznīcina smaganas un kaulu alveolas.Fakts, ka periodonta slimību, kuru ārstēšana jāsāk nekavējoties, var kļūt par vienu no otra.Periodontīts ir sekas gingivīts.Ja tas netiek ārstēta ilgu laiku, tad persona var zaudēt zobus.

periodonta slimību izraisa attīstību iekaisuma procesu, kas izraisa plāksne.Dažreiz deģeneratīvas periodonta slimību, papildus plāksne, var radīt pārkāpumus, izstrādājot zobu sistēmu: kodums defektu un pārkāpumiem vienošanās ar zobiem.

shēma iekaisuma process ir šāds: mikrobus nojauktu saikni starp zobiem un smaganām.Sakarā ar šo plāksni var iekļūt dziļāk un dziļāk, nebojājot emalju un smaganas.Tā rezultātā, kabatas veidojas, kurā baktēriju uzkrāties un kļuvuši avotu aromātu.Tad ko mikrobu plāksne pie zoba saknē, granulēšana audi inficējas, kā rezultātā pirmā atrisina saknes, un tad kaulu un zobu.Pēdējais posms - pacienta zobu izkrišana.

Pacientiem, kuriem rodas smaganu slimības, vienmēr runājam par paaugstinātu jutību šajā jomā, kas palielina pēc ēšanas.

svarīgi zināt, ka pat pēc zaudējums zobu smaganu slimības neiztur, tie ļoti sarežģī protēzi.Dažreiz tas aizņem ilgu ārstēšanu.

Lai izvairītos no šādas katastrofālas sekas, ir nepieciešams iesaistīties novēršanā periodonta slimību: